top of page

Balustrady szklane – wewnętrzne i zewnętrzne Warszawa

Balustrady wykonane ze szkła to nowoczesny sposób wykończenia zarówno wnętrz, jak i zewnętrznych części budynków. Szklane elementy nie tylko tworzą bezpieczne i trwałe zabezpieczenie, ale w przeciwieństwie do tradycyjnych balustrad wykonanych z betonu czy drewna, pozwalają na większy dostęp światła do wnętrza, a więc odpowiednio doświetlają pomieszczenie.

Szklane balustrady schodowe i balkonowe

Szklane balustrady są coraz chętniej wybierane do wykończenia balkonów, schodów, logii czy tarasów. Doskonale komponują się zarówno w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach, jak i klasycznych aranżacjach. Dodają lekkości, elegancji i przejrzystości. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są bezpieczne, odporne na uszkodzenia oraz łatwe w utrzymaniu w czystości. Szkło przeznaczone do produkcji balustrad występuje w różnych wersjach na przykład mlecznej, bezbarwnej czy matowej, dlatego dobór odpowiedniego rodzaju szkła do balustrady, która będzie pasowała do wystroju wnętrza, nie powinien stanowić żadnego problemu.

Szukasz profesjonalnej firmy, która zajmie się wykonaniem szklanej balustrady – balkonowej lub schodowej – według Twojego projektu? Zapraszamy do współpracy! Z przyjemnością zajmiemy się stworzeniem konstrukcji, o której marzysz. Do kontaktu zachęcamy Klientów z Warszawy i nie tylko.

Nowoczesne balustrady szklane: Warszawa

Szkło doskonale komponuje się z innymi materiałami. Pięknie wygląda ze stalą nierdzewną, nadając wnętrzom estetycznego, nowoczesnego charakteru. Doskonale prezentuje się także z drewnem, przełamując ciężki charakter wykonanych z niego mebli i nadając im nieco lekkości. Balustrady szklane balkonowe z powodzeniem montowane są w nowoczesnych budynkach mieszkalnych, biurowcach czy innych obiektach użyteczności publicznej, zapewniając im doskonały wygląd i odpowiednią ilość światła.

Balustrady schodowe szklane — lekkie, estetyczne i po prostu piękne

Dla naszych Klientów z Warszawy wykonujemy szklane balustrady wewnętrzne i zewnętrzne w różnych obiektach. Bezpieczne, łatwe do czyszczenia i zapewniające optymalną ilość światła przeszklenia dodają wnętrzom wyjątkowego charakteru i elegancji. Idealnie nadają się do biur, ale też domów. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług lub masz pomysł na balustradę własnego projektu — serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Balustrady szklane: Pro Gallery

Nowoczesne szklane balustrady na schody - Oligradskyi

bottom of page